Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

24.11.2022

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко бере участь у бізнес-конференції Rebuild Ukraine

 
Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко та начальник відділу міжнародного співробітництва та промоції області управління комунікацій та функціонального забезпечення діяльності Тернопільської обласної ради Руслан Кулик — учасники бізнес-конференції Rebuild Ukraine (Торонто, Канада), де презентують інвестиційні проекти, спрямовані на відбудову та модернізацію України у сферах сільського господарства, будівництва, інфраструктури та енергетики.
 
Тема військової, економічної та гуманітарної допомоги — №1 на порядку денному цього заходу. Під час конференції вивчаються також інструменти, які пропонує Світовий банк, ЄБРР та EDC для підтримки канадських компаній, зацікавлених інвестувати в Україну.
 
Сьогодні Україна має безпрецендентну підтримку міжнародних партнерів. Одним із питань, які зараз широко обговорюються, є відбудова нашої країни. На відновлення України очікується виділення суми орієнтовно в понад 800 млрд доларів. 
 
Серед пріоритетних тем, які обговорювалися під час бізнес-конференції Rebuild Ukraine (Торонто, Канада) — можливості, які отримають українські громади після нашої перемоги, а також шляхи економічного співробітництва між країнами.
 
«Під час конференції від імені Тернопільської обласної асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Тернопільщини» підписав Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Канадсько-українською торговою палатою. Метою якого є формування привабливого іміджу України, зокрема Тернопільської області, серед бізнес-спільноти в Канаді, а також створення сприятливих умов для залучення іноземних інвестицій в громади нашого краю», —  сказав Михайло Головко.