Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

24.11.2022

У Тернопільській обласній клінічній психоневрологічній лікарні відкрили оновлене відділення 

У КНП «Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня» Тернопільської обласної ради відкрили оновлене нейрохірургічне відділення, до складу якого входить операційний блок та відділення інтенсивної терапії. Капітальний ремонт приміщень тривав майже пів року.

Загальна вартість проєкту – понад 10 млн гривень, також завдяки підтримці міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, медзаклад отримав обладнання на суму понад 20 млн гривень.

Оглянув оновлене відділення перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук.

«Унікальність цього відділення полягає в тому, що тут пацієнти з важкими недугами проходитимуть лікування та одразу ж професійну реабілітацію. Завдяки підтримці міністра охорони здоров‘я Віктора Ляшка відділення оснащене сучасним медичним обладнанням, за допомогою якого лікарі зможуть проводити якісну діагностику та необхідні хірургічні втручання, щоб врятувати життя пацієнтам. Приємно, що навіть у час війни держава дбає над покращенням медичних послуг в країні. Окремо вдячний керівництву лікарні за те, що вдосконалюють матеріально-технічну базу. Важливо, щоб люди отримували якісні та доступні медичні послуги», – сказав Володимир Болєщук.

До слова, минулого року у Тернопільській обласній клінічній психоневрологічній лікарні відкрили відремонтовані інсультне, реабілітаційне, 4-те неврологічне відділення, EMERGENCY.