Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

29.06.2022

«Творчі злети»: у Тернопільській ОУНБ діє виставка 

У читальному залі Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося відкриття виставки «Творчі злети» студентських робіт відділення «Дизайн» Тернопільського кооперативного фахового коледжу. Експозиція діятиме впродовж усього літа.

«Викладачі та студенти коледжу, співпрацюючи з Тернопільською ОУНБ, є частими гостями мистецьких вечорів, зустрічей із художниками, чим засвідчують свою любов та повагу до мистців рідного краю. Також студентами закладу часто проводяться майстер-класи для учнів та студентів міста.

Хол нашої книгозбірні прикрашає картина під назвою «Минуле і сучасність криється в книжках» — дипломна робота студентки відділення «Дизайн» Тернопільського кооперативного фахового коледжу Олени Депутат. Керівник дипломного проєкту — Оксана Поберейко.

Відкриття виставки — це світла подія, адже людям завжди подобаються експозиції молодих художників, постановки вистав, танців, різноманітних художніх номерів молодих режисерів. Чому? Тому що вони не заангажовані. У них є «свіжий подих», політ думки, фантазії, творчий пошук, своє бачення цього світу.

Картини, представлені на виставці, символізують віру в найкраще, перемогу над злом! І це — завдяки нашим Збройним силам, які зараз захищають наш спокій. Це мирні українські пейзажі, незламні пам’ятки архітектури, урбаністичні пейзажі, щасливі, закохані молоді люди. Усього представлено 19 робіт. З них — 10 акварелей за мотивами віршів відомих українських поетів.

Творчість молодих вартує уваги. Хай їхній вільний дух привносить у культуру та мистецтво свіже дихання.Запрошуємо всіх поціновувачів мистецтва в Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку!» — розповідають у бібліотеці.