Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0352) 52-21-05
e-mail: ovm@reg-adm.gov.te.ua ternopil.rada@gmail.com
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ ПРАВОВА ДОПОМОГА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2016-2018 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
НАШ КРАЙ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА «ВЛАСНИЙ ДІМ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДРУКАРНІ, ВИДАВНИЦТВА ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ ПРОФІЛАКТИЧНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

25.01.2022

Відбудеться засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства

27 січня 2022 року о 13:00 год. у каб. 825 адмінбудівлі Тернопільської обласної ради відбудеться засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства.

Орієнтовний порядок денний:

1. Про розгляд заяви в.о. на посаді генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Кременецький обласний дитячий психоневрологічний санаторій» Тернопільської обласної ради від 29 грудня 2021 року про звільнення.

Інформує: Дедю Наталія Андріївна — в.о. на посаді генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Кременецький обласний дитячий психоневрологічний санаторій» Тернопільської обласної ради (голова ліквідаційної комісії).

2. Про розгляд листа в.о. на посаді генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Кременецький обласний дитячий психоневрологічний санаторій» Тернопільської обласної ради від 29 грудня 2021 року №75 про погодження штатного розпису на 9 місяців 2021 року (01.04.21 р. по 31.12.21).

Інформує: Дедю Наталія Андріївна — в.о. на посаді генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Кременецький обласний дитячий психоневрологічний санаторій» Тернопільської обласної ради (голова ліквідаційної комісії).

3. Про розгляд листа комунального некомерційного підприємства «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради від 22 грудня 2021 року №01-2/3265 про дозвіл на списання.

Інформує: Бліхар Василь Євгенович — генеральний директор (головний лікар) комунального некомерційного підприємства «Тернопільська обласна клінічна лікарня» Тернопільської обласної ради.

4. Про погодження штатних розписів комунального некомерційного підприємства «Чортківський обласний комунальний шкірно-венерологічний диспансер» Тернопільської обласної ради.

Інформує: Кузь Тетяна Богданівна — голова комісії з припинення підприємства.

5. Про розгляд листа комунального некомерційного підприємства «Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня» Тернопільської обласної ради від 21 грудня 2021 року №07-27/4879 про погодження штатного розпису на грудень 2021 року.

Інформує: Цибрух Богдан Йосипович  головний бухгалтер підприємства.

6. Про розгляд листа комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» Тернопільської обласної ради від 21 грудня 2021 року №07-27/4879 про погодження штатного розпису на грудень 2021 року.

Інформує: Чапельська Оксана Павлівна  головний бухгалтер підприємства.

7. Про розгляд листа комунального некомерційного підприємства «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня » Тернопільської обласної ради від 12 грудня 2021 року №1134-01/02 про погодження штатного розпису на грудень 2021 року.

Інформує: Кучмій Ярослав Володимирович  головний бухгалтер підприємства.

8. Про розгляд листа комунальної установи Тернопільської обласної ради «База спеціального медичного постачання» від 07 грудня 2021 року №153 про дозвіл на списання.

Інформує: Зот Андрій Михайлович  директор комунальної установи Тернопільської обласної ради «База спеціального медичного постачання».

9. Про розгляд листа комунального некомерційного підприємства «Заліщицький дитячий центр медичної реабілітації» Тернопільської обласної ради від 10 грудня 2021 року №146 про погодження штатного розпису на 2022 рік.

Інформує: Буринюк Петро Павлович  генеральний директор (головний лікар) підприємства.

10. Про розгляд листа комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний центр служби крові» Тернопільської обласної ради від 14 січня 2022 року №26 про затвердження статуту в новій редакції.

Інформує: Лучанко Петро Іванович  в.о. генерального директора (головного лікаря) підприємства.

11. Про розгляд листа Тернопільської обласної ради від 11 січня 2021 року №02-30 про надання пропозицій щодо розгляду питань на пленарних засіданнях сесій обласної ради у 2022 році.

Інформує: Семерез Володимир Петрович — голова постійної комісії.

12. Про план роботи постійної комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства на 2022 рік.

Інформує: Семерез Володимир Петрович — голова постійної комісії.